Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekt zdraví

images--1-.jpg

 

 

 

 

       Ing. Jan Moldřík

       vedoucí prodeje

       http://www.nutrabona.cz/

14let_new.img_assist_custom.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Společnost NUTRA-BONA – jistota v nejisté době

 

NUTRA-BONA zlepšuje kvalitu života lidí. Výrazně jim pomáhá na cestě k znovunalezení zdraví a zároveň je vede k finančnímu zabezpečení.

 

NUTRA-BONA ukazuje lidem, jak výhodný je aktivní přístup k vlastnímu zdraví, tedy jak prospěšná je pro každého bez výjimky prevence a osobní zodpovědnost k životu.

 

NUTRA-BONA pomocí franchisového systému obchodu umožňuje svým spolupracovníkům seberealizaci a s ní související finanční jistotu, ať žijí kdekoli v České republice anebo v zahraničí. Činí je nezávislé na pracovní příležitosti svého regionu.

 

Kam jdeme

 

odkud_rodina.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Společnost NUTRA-BONA, v současné době nabízející deset svých originálních patentovaných výrobků, jež komplexně řeší detoxikaci a výživu organismu, chce i nadále dodávat zdraví a vitalitu formou síťového přímého prodeje (tzv. network).

Nechceme investovat prostředky do reklam a mediální prezentace, ale do výzkumu a kvalitních surovin, tedy do kvality našich produktů. Zároveň chceme poskytnout atraktivní a lukrativní možnost externí spolupráce lidem, kteří chtějí od života víc než nabízí průměrné zaměstnání. V praxi to znamená, že nenacházíte a ani v budoucnu nenajdete výrobky NUTRA - BONY v obchodech či lékárnách, ale pouze u poradců společnosti.

Poradcem se může stát každý člověk, což představuje velkou příležitost pro ty, kteří chtějí podnikat (naplno, nebo třeba jen na částečný úvazek ke své práci, či jsou jakýmkoliv způsobem znevýhodněni: vyšší věk, malé dítě, tělesné postižení apod). Tato pracovní příležitost je přitom pro každého obrovskou životní šancí, neboť seriózní odhady hovoří o 500% nárůstu prodeje doplňků výživy v současnosti i budoucích letech.

 Jsme zdraví?

 Životní prostředí se zhoršilo

Člověk žil a vyvíjel se po tisíciletí v téměř neměnných podmínkách v souladu s přírodou. Od minulého století se však tyto podmínky v souvislosti s vědecko-technickou revolucí radikálně změnily a lidský organismus se nestihl těmto změnám přizpůsobit. Životní prostředí je zatíženo cizorodými látkami ve vzduchu, v potravě i ve vodě, jsme vystaveni různým formám záření a elektromagnetických polí, stresu, často máme nevhodnou skladbu jídelníčku, nedostatek pohybu a neobejdeme se bez mnoha léků, z nichž celá řada má i negativní vedlejší účinky. Ani hektický způsob života naše zdraví neposílí.

Chybí nám živiny

baleni.jpg

Z jídelníčku jsme vypustili zdraví prospěšné potraviny, které běžně konzumovali naši předkové. Neustálým zjemňováním, zchutňováním a prodlužováním trvanlivosti potravin se ztrácí řada životně důležitých látek a naopak se do potravin dostávají ty, které nám příliš neprospívají (umělá barviva, konzervanty a příchutě, rezidua herbicidů, pesticidů, hnojiv, antibiotik apod.).

Důsledkem jsou civilizační choroby

Negativní vlivy životního prostředí umocněné nedostatkem potřebných živin působí na metabolismus každé jednotlivé buňky lidského těla. Porušuje se biochemická rovnováha organismu, vytváří se nové nežádoucí struktury a vznikají řetězové reakce, které vedou ke snížené obranyschopnosti a výkonnosti organismu nebo vzniku zdravotních komplikací. Tyto komplikace se často projeví až po letech. Jakmile nastanou, těžko se napravují.
Není náhoda, že nejzávažnější choroby se nazývají civilizační.

Co s tím?

Jednou z možných cest, jak omezit nežádoucí účinky životního prostředí je zásobení organismu dostatečným množstvím vitaminů, minerálů a dalších fyziologicky účinných látek. Doplňky výživy nabízí pohodlné, časově nenáročné a levné řešení. Při dlouhodobém užívání1 dosáhneme velmi dobrých výsledků.
Přesto však nespoléhejme pouze na doplňky stravy.
Nezapomínejme ani na pohyb, relaxaci, odpočinek, humor a klid v duši.

 program-stihlalinie.jpg

 

 

 

 

 

 

 Co výrobky umí

Je lepší nemoci předejít, než ji léčit

Výrobky NUTRA-BONY přirozenou cestou stimulují obranné síly a mechanismy v organismu, aby choroba vůbec nevznikla, nebo aby se usnadnila a zkrátila léčba již vzniklé choroby a zlepšila se následná rekonvalescence. Hlavním posláním výrobků NUTRA-BONY je tedy prevence, podpora léčby a zkrácení rekonvalescence.

Každý z preparátů NUTRA-BONY může po určité době užívání vracet narušené fyziologické procesy do normálního stavu. To je důležité zejména u civilizačních chorob, které většinou vznikly pod tlakem vnějších cizorodých faktorů. Začneme-li s užíváním až v okamžiku, kdy porušení rovnováhy dosáhlo již nevratných mezí, působí přípravky již jen proti dalšímu rozvoji těchto nemocí. Při dlouhodobém užívání lze i v těchto případech dosáhnout výrazného zlepšení zdravotního stavu.

Proč jsou produkty tak účinné

V podstatě nelze určit, zda právě nám a právě teď chybí ten nebo onen vitamín, minerál či jiná složka výživy. Tento stav se v těle stále mění a většinou se nám nedostává více výživových složek zároveň. Pro laika bez náležitých odborných znalostí je prakticky nemožné vytvořit správné kombinace živin, pokud se rozhodne užívat jednosložkové produkty. Nejlepších účinků dosáhneme, když tělu dodáme více aktivních složek najednou. Z těchto důvodů jsme sestavili výrobky tak, aby všechny potřebné živiny byly v jednom výrobku. Nejedná se o žádné vitaminové "bomby", jde o rozumnou dotaci organizmu těmi látkami, které většině z nás v potravě chybí. Jednotlivé živiny jsou v dostatečném množství, navzájem se doplňují a podporují.

Znásobená účinnost složek

Spočívá v komplexnosti produktů, v nichž se využívá vzájemných vyvážených kombinací a poměrů (synergie, symbióza) a tím se účinnost produktů významně zvyšuje.

 Poměry živin jako v přírodě

Poměr jednotlivých komponent ve výrobcích odpovídá jejich poměru v přírodních zdrojích. Tak se dosáhne plné využitelnosti jednotlivých vitamínů či minerálních látek. Nemůže pak dojít k hromadění jedné živiny při současném nedostatku jiné.

Vysoká vstřebatelnost živin

Speciální technologie zajišťují co nejlepší vstřebatelnost všech živin, protože jen ty látky, které se dobře vstřebají a krví se dostanou do jednotlivých orgánů, mohou zajistit jejich správnou funkci a zaručit účinky, které očekáváme.

Živiny na míru fungují nejlépe

Produkty NUTRA-BONY respektují stravovací návyky a nejčastější zdravotní obtíže obyvatel střední Evropy. Pro každou zeměpisnou oblast je charakteristický nedostatek nebo naopak nadbytek určitých látek obsažených v půdě a ve vodě a tím i v potravním řetězci. Na tom závisí, zda potravou přijímáme dostatek živin, které jsou důležité pro naše zdraví a kondici.

Výrobky NUTRA-BONA vychází z dokonalých znalostí středoevropských klimatických a půdních podmínek, stravovacích návyků a zohledňují nejčastější zdravotní problémy české populace. Proto zaručují, že si doplníme přesně to pravé množství živin, které nám chybí, a naopak nebudeme tělu zbytečně dodávat látky, kterých máme v přirozené stravě dostatek.

 Suroviny jsou přírodního původu

Naprostá většina používaných surovin je přírodního původu. Zásadně nepoužíváme žádná umělá barviva, ani konzervační nebo dokonce návykové látky (např. pomalu vstřebatelný kofein a pod).

Skvělá chuť je bonus navíc

Velmi příjemná chuť našich práškových výrobků a možnost výběru z několika chuťových variant dovoluje zařadit doplňky stravy do jídelníčku a zlepšit si jimi pitný režim. Za jednu cenu významně podpoříme své zdraví a zároveň si pochutnáme.

Vysoká účinnost, příznivá cena

nutra-bona.jpg

 

 

 

Produkty NUTRA -BONY zaručují vysokou účinnost při zachování velmi příznivé ceny. Obsahy jednotlivých živin deklarujeme na obalech i v informačních materiálech, aby měl každý jistotu, že dostane skutečně to, co mu pomůže a za co zaplatí.